Visos teisės saugomos © 2022 - Butkiškės kaimo bendruomenė
Get started with blogging on howtostartblogging.com

,,Mielosios bendradarbės, juk nesvarbu, kad už lango krenta sniegas ir pučia žvarbus vėjas. Daug svarbiau, kad mūsų širdyse degtų amžina liepsna, kuri leistų susitikti ir sušildyti seniai matytą, gal net nepažįstamą, vienišą, kenčiantį ir nematantį gyvenimo prasmės. Padėkime vieni kitiems geru žodžiu, šilta šypsena ir gyventi taps lengviau“. Tokiais žodžiais L. Šalvaitienė kreipėsi į 22 buvusias bendradarbes ,,Artojo“ kolūkyje, susirinkusias gruodžio 8 d į susitikimą po 20 metų. Kad taptų jaukiau, užsikūrėme mažą aukurėlį. Uždegėme žvakutę ir tylos minute pagerbėme tas, kurių jau nebėra. Degėme žvakeles ir už draugystę, meilę, gerumą, gyvenimą. Labai šiltai savo prisiminimais dalinosi V. Peleckienė, B. Bielskienė, R. Marijošienė. Prisiminti daug ką teko kiekvienai,nes visokių nuotykių būta per tuos metus. Taip būryje susirinkome pirmą kartą. Ačiū Linai, Birutei, Zitelei, kad surinko mus ir tai tęsis toliau. Svarbu nelikti užmarštyje.

Artėja didžiosios šventės, tad būkit laimingos, sveikos, tegul gerumas lydi jus kiekvieną.

***

Lapkričio 22d A. Rakausko ir gerb. klebono iniciatyva po 4 metų pertraukos Butkiškės parapijos giedoriai susirinkome paminėti muzikos globėjos Cecilijos. Juk kartais taip gera pabūti drauge, kiek žaidimų, įvairių rungčių buvo tą popietę. Armonika grojo Č. Radvilavičius, tad ir dainos darniai skambėjo. Ačiū, kad buvote ir dovanojome vieni kitiems gerą energiją. Ačiū bendruomenės pirmininkui už palaikymą ir šiltus bendruomenės namus.

***

Gruodžio 10 dieną būrelis senijorų susirinko pabūti kartu. Pasidabinusios raudonomis rožėmis, kaip brandos ir gyvenimo patirties simboliu, moterys dalinosi savo išgyvenimais. Džiaugėsi vaikų ir anūkų pasiekimais. Šis susitikimas buvo pirmas, bet toliau vyks du kartus per mėnesį. Dalinsimės kulinarijos paslaptimis, įvairių rankdarbių subtilybėmis.

Ačiū, kad turite noro bendrauti.

Albina Pranckevičienė

 

Kontaktai

Butkiškės kaimas,
Ariogalos sen.,
LT-600271 Raseinių r.

El. paštas: lbielskis@gmail.com

Mob. tel. 8 600 21190

Kontaktai mobile

Butkiškės kaimas,
Ariogalos sen.,
LT-600271 Raseinių r.

El. paštas: lbielskis@gmail.com

Mob. tel. 8 600 21190