Visos teisės saugomos © 2021 - Butkiškės kaimo bendruomenė
Get started with blogging on howtostartblogging.com

Vaikų gynimo diena ButkiškėjeSu pirmomis vasaros dienomis ateina graži šventė, birželio 1-oji – Tarptautinė vaikų gynimo diena. Mes šią šventę šventėme birželio 6 d. Saulėtą, gražią popietę vaikučiai lydimi mamyčių, močiučių skubėjo į šventę. Kaimo bendruomenės kiemas, salė laukė visų išpuoštais balionais, kaspinais. Vaikučius pasitikome ir pasveikinome su jiems specialiai pagamintomis šventės dalyvių emblemomis.

 

 

Su pirmomis vasaros dienomis ateina graži šventė, birželio 1-oji – Tarptautinė vaikų gynimo diena. Mes šią šventę šventėme birželio 6 d. Saulėtą, gražią popietę vaikučiai lydimi mamyčių, močiučių skubėjo į šventę. Kaimo bendruomenės kiemas, salė laukė visų išpuoštais balionais, kaspinais. Vaikučius pasitikome ir pasveikinome su jiems specialiai pagamintomis šventės dalyvių emblemomis.

Eikli basakojė vaikystė
Per pievas atbėgo linksma
Per švintantį vasaros rytą
Rasotų žiedų sklidina.

Pirmoje renginio dalyje mūsų visų laukė įspūdingas susitikimas su Raseinių VB vaikų literatūros skyriaus vedėja Jolanta Gudeikyte ir jos atsivežtomis lėlėmis – literatūriniais personažais „Atėję iš pasakų“. Sužavėjo ne tik vaikus, bet ir mamytes tokia gausa lėlių, apie kurias mums šios kolekcijos autorė labai įdomiai papasakojo: kaip jos atsirado pas ją, iš kur parkeliavo, kad beveik kiekvienas herojus turi savo „pasą“ (taip Jolanta įvardijo prisegtas etiketes prie žaislo). Dauguma lėlių – herojų, atėjusių iš knygų, vaikai iš karto pažino, uždavė klausimų, pasisakė, kurias knygeles jie skaitę, drąsiai bendravo.

Džiaugsmo visiems buvo, kai Jolanta leido apžiūrėti lėles, paliesti, pažaisti, pavartyti knygeles. Vaikai galėjo pasiimti knygelių, kurių pas mus bibliotekoje nėra. Nuoširdžiai padėkoję už nuostabų pristatymą, demonstravimą lėlių –literatūrinių personažų, atsisveikinome su šios kolekcijos autore. Ačiū Jolantai, vaikai buvo sužavėti, ypač patys mažiausieji.

Tuo mūsų šventė nesibaigė. Prasidėjo judrieji žaidimai, piešimas ant asfalto. Nebuvo nei vieno kuris nesudalyvavo nors vienoje rungtyje. Bėgome estafetėje, kuri buvo su kliūtimis, žaidėme „šlapiąją“ rungtį, mušėme žiužį, žaidėme daug ir ilgai. Visi vaikai, šventės dalyviai, buvo apdovanoti prizais, knygelėmis.

Butkiškės kaimo bendruomenei parėmus šį renginį, vaikams buvo suruoštos vaišės, netrūko saldumynų, sulčių. Vaikai skirstėsi pavargę, bet dėkodami ir labai laimingi. Sakė: „vaikystės gimtadienis“ labai patiko.

Renginio organizatorė

Butkiškės filialo vyresn. bibliotekininkė V. Augustinavičienė

Kontaktai

Butkiškės kaimas,
Ariogalos sen.,
LT-600271 Raseinių r.

El. paštas: lbielskis@gmail.com

Mob. tel. 8 600 21190

Kontaktai mobile

Butkiškės kaimas,
Ariogalos sen.,
LT-600271 Raseinių r.

El. paštas: lbielskis@gmail.com

Mob. tel. 8 600 21190