Visos teisės saugomos © 2021 - Butkiškės kaimo bendruomenė
Get started with blogging on howtostartblogging.com

Gegužės mėnesio pirmąjį sekmadienį Raseinių rajono Butkiškės kaimo bendruomenė kasmet rengia tradicinę Motinos dienos šventę, į kurią susirenka apie 100 žmonių. Šiemet šią šventę šventėme 2013-05-05 d. Po nuotaikingo vaikučių ir suaugusiųjų pasirodymo, mes surengėme saugaus eismo valandėlę „Tapkime saugesni“, tuo įgyvendindami pirmąją saugaus eismo projekto dalį. Jos metu susirinkusiesiems buvo priminta, kaip naudoti atšvaitą, kaip jį tvirtinti, kad jis būtų matomas iš visų pusių, kas lemia pėsčiojo matomumą. Patys pastebėjome, kad mūsų kaime nešioti atšvaitus ar liemenes yra dar nepopuliaru. Todėl, labai norėdami visus gyventojus suaktyvinti šiam žingsniui (nešioti atšvaitus, liemenes), renginio metu padovanojome šviesą atspindinčių apyrankių, atšvaitų, krepšių, kalendorių ir priminėme apie eismo saugumą.

Gegužės mėnesio pirmąjį sekmadienį Raseinių rajono Butkiškės kaimo bendruomenė kasmet rengia tradicinę Motinos dienos šventę, į kurią susirenka apie 100 žmonių. Šiemet šią šventę šventėme 2013-05-05 d. Po nuotaikingo vaikučių ir suaugusiųjų pasirodymo, mes surengėme saugaus eismo valandėlę „Tapkime saugesni“, tuo įgyvendindami pirmąją saugaus eismo projekto dalį. Jos metu susirinkusiesiems buvo priminta, kaip naudoti atšvaitą, kaip jį tvirtinti, kad jis būtų matomas iš visų pusių, kas lemia pėsčiojo matomumą. Patys pastebėjome, kad mūsų kaime nešioti atšvaitus ar liemenes yra dar nepopuliaru. Todėl, labai norėdami visus gyventojus suaktyvinti šiam žingsniui (nešioti atšvaitus, liemenes), renginio metu padovanojome šviesą atspindinčių apyrankių, atšvaitų, krepšių, kalendorių ir priminėme apie eismo saugumą.

Pagrindinis projekto siekis – kūrybiškais, suprantamais, patraukliais ir novatoriškais būdais pateikti aktualią švietėjišką saugaus eismo temą ir padėti įgyti išliekamuosius savisaugos kelyje įpročius kuo didesniam, skirtingų amžiaus grupių bei įvairių socialinių sluoksnių žmonėms.

Manome, kad dalyvavimas šiame konkurse padės užtikrinti bendruomenės narių bei visų vietos gyventojų švietimą saugaus eismo srityje ir paskatins visus dalyvaujančius bendruomenės renginiuose saugiai elgtis kelyje.

 Antrąją projekto „Tapkime saugesni“ dalį įgyvendinsime keliaudami autobusu po gražiausias Raseinių rajono vietas. Kelionės laiką autobuse numatome išnaudoti tikslingai. 50 įvairių socialinių sluoksnių, amžiaus ir socialinės atskirties kelionės dalyvių, autobuse dalinsis patirtimi, diskutuos, aptars eismo saugumo kaime problemas ir būdus, kaip dar galėtume prisidėti mažinant  eismo įvykių skaičių.

Trečiąją projekto „Tapkime saugesni“ dalį įgyvendinsime paskutinį rugpjūčio mėnesio šeštadienį, jau 10 metų kasmet rengiamoje tradicinėje vasaros palydėtuvių šventėje. Į šią šventę kasmet susirenka apie 300 žmonių. Didelė mūsų kaimo problema yra ta, kad kaimas nėra pilnai apšviestas, o vaikštančių yra nemažai. Patarsime, kaip elgtis tamsiu paros metu ar esant blogam matomumui. Neliks neaptartos dviratininkų, mopedų ir motociklų saugos priemonės.

Butkiškės kaimo bendruomenės pirmininkas Linas Bielskis

Kontaktai

Butkiškės kaimas,
Ariogalos sen.,
LT-600271 Raseinių r.

El. paštas: lbielskis@gmail.com

Mob. tel. 8 600 21190

Kontaktai mobile

Butkiškės kaimas,
Ariogalos sen.,
LT-600271 Raseinių r.

El. paštas: lbielskis@gmail.com

Mob. tel. 8 600 21190