Visos teisės saugomos © 2022 - Butkiškės kaimo bendruomenė
Get started with blogging on howtostartblogging.com

Lapkričio 10 dieną Butkiškės bendruomenės namuose vyko gražus renginys ,,Šypsena sutemose”. Pradžioje bendruomenės pirmininkas papasakojo apie šių metų bendruomenės veiklą. Jau įgyvendinti keturi projektai. Lengviausias buvo UAB ,,Žalvaris” skelbtas aplinkosauginis projektas, kurio metu mes išvežėme buitines atliekas. Pagal savivaldybės kaimo rėmimo programą gavome 900 litų internetinio ryšio palaikymui ir kanceliarinėms prekėms. Pilnai įgyvendinome Kaimo Tinklo projektą, kurio metu surengėme mokomąjį vizitą po Marijampolės ir Vilkaviškio rajonų kaimų bendruomenes, surengėme konferenciją su maitinimu ir dalomąja medžiaga. Bendra viso projekto vertė 12 tūkstančių litų. Dabar baigiame įgyvendinti Valstybės paramos projektą už beveik 25 tūkstančius litų. Pagal šį projektą mes įsigysime įgarsinimo įrangą, video kamerą, pastatėme vaikų žaidimų aikštelę ir sūpuokles, įsigijome 10 suolų ( tame skaičiuje 6 ąžuoliniai ir 4 arkiniai pušiniai ) ir 6 komplektus pušinių ( eglinių) stalų sujungtų su suolais). Juos visus lauke statysime pavasarį.

5,1 tūkst. litų buvo gauta trinkelių klojimui (visas trinkelių sudėjimas kainavo 10 tūkst. litų. Privačios, ne bendruomenės lėšos buvo 5 tūkst. litų).

Visiems susirinkusiems buvo išsamiai papasakota apie bendruomenės surinktus, gautus ir leidžiamus pinigus, kalbėta kiek ir kam dar reikia lėšų. Šiuo metu yra galimybė rašyti savivaldybės sveikatinimo programos bei kredito unijos projektus. Šiuos projektus parašyti ir įgyvendinti patikėta Vilmai Augustinavičienei ir Antaninai Bortnikaitei.

Neužmiršta pasveikinti bendruomenės narius jubiliejinių gimtadienių proga.

Ir tada prasidėjo linksmoji renginio dalis. Vilma Augustinavičienė papasakojo apie mūsų saviveiklininkų gastroles. Jie jau daug apvažiavo, bet kaip sakė pagrindinis saviveiklininkų gastrolių organizatorius, mūsų kraštietis poetas Antanas Kišonas, tų išvykų ir koncertų dar bus daug.

Jausmingai eiles skaitė poetės Virginija Paulauskienė, Danutė Šukauskienė, Rita Kišonienė. O Antanas Kišonas ne tik eiles, bet ir labai įdomų, tą dieną parašytą apsakymą paskaitė.

Nuostabus koncertas visus sužavėjo. Patiko skambios dainos, trankios polkos. Didžiausių ovacijų sulaukė Antaninos Bortnikaitės ir Jolantos Butkuvienės duetas.

Renginyje dalyvavusi Raseinių kultūros centro direktorė Valdonė Balčaitienė sakė, kad toks nuostabus renginys net ir apsiniaukusią dieną verčia šypsotis.

Į renginį atvykusi Raseinių savivaldybės tarybos narė, LSDP Raseinių skyriaus pirmininko pavaduotoja, LR seimo nario Edmundo Jonylos padėjėja, Didžiulių kaimo seniūnaitė Diana Kaupaitienė dėkojo butkiškiečiams už palaikymą rinkimuose į LR seimą.

Po renginio visi galėjome pasivaišinti arbata, sumuštiniais, pašokti, pabendrauti. Muzika skambėjo dar ilgai.

Renginį organizavo Butkiškės saviveiklininkai, rėmė Butkiškės kaimo bendruomenė.

Bendruomenės pirmininkas Linas Bielskis

Kontaktai

Butkiškės kaimas,
Ariogalos sen.,
LT-600271 Raseinių r.

El. paštas: lbielskis@gmail.com

Mob. tel. 8 600 21190

Kontaktai mobile

Butkiškės kaimas,
Ariogalos sen.,
LT-600271 Raseinių r.

El. paštas: lbielskis@gmail.com

Mob. tel. 8 600 21190