Visos teisės saugomos © 2022 - Butkiškės kaimo bendruomenė
Get started with blogging on howtostartblogging.com

    Jis vyko 2021 m birželio 26 d 12-00val. prie II bendruomenės namų. Viso bendruomenėje šiuo metu 135 nariai. Atvyko 69 nariai ir svečiai: Raseinių rajono meras Andrius Bautronis, Butkiškės, Ariogalos seniūnijos seniūno pavaduotojas Kazimieras Klimas.

    Per 19 bendruomenės gyvavimo metų netekome 20 bendruomenės narių ir pirmojo garbės piliečio Vlado Bertulio. Visai neseniai anapilin iškeliavo mūsų bendruomenės nariai Mykolas Aksomaitis ir Aldifonsas Meironas. Tylos minute pagerbkime mirusius bendruomenės narius.

    Išrenkamas susirinkimo pirmininkas ir sekretorius. Pirmininkauti išrenkamas Linas Bielskis, sekretoriauti Gintarė Jokubauskaitė- Klimienė.

    Butkiškės kaimo bendruomenės pirmininkas Linas Bielskis pristatė darbotvarkę.

    Darbotvarkė:

  1. Naujų narių priėmimas.
  2. Bendruomenės veiklos ir finansinė ataskaitos.
  3. Bendruomenės narių ir svečių pasisakymai.
  4. Bendruomenės nario ir stojamojo mokesčių dydžių nustatymai.
  5. Bendruomenės veikos gairės ir perspektyvos.
  6. Jubiliatų sveikinimas.
  7. Saugaus eismo projektas.

    Darbotvarkei pritarė visi susirinkę bendruomenės nariai vienbalsiai.

    Į bendruomenės narius priimti Erika ir Tadas Čiapai. Visi balsavo ,,už“ vienbalsiai.

    Bendruomenės pirmininkas Linas Bielskis pateikė veiklos ir finansinę ataskaitas. Buvo apžvelgti bendruomenės pasiekimai per visus 2020 veiklos metus – įgyvendinti projektai, surengtos šventės, kelionės, kiti atlikti ir dar atliekami darbai.Ataskaita buvo konkreti, pateikta aiški, nurodyta kur ir kada buvo panaudojamos piniginės lėšos, prisimintos Kaziuko mugės, Užgavėnių šventės, vasaros pabaigoje vykusi graži bendruomenės ,‚Vasaros palydėtuvių šventė“. Bendruomenės pirmininkas dėkojo bendruomenės  rėmėjams, tarybos nariams, seniūnaičiui, visiems, kurie prisidėjo prie bendruomenės veiklos plėtojimo, savo kaimo gražinimo. Buvo atsakyta į pateiktus klausimus.

    Bendruomenės veiklos rezultatų ataskaitai už 2020m ir balansui 2020m pritarta vienbalsiai. 69 bendruomenės nariai balsavo ,,už“. ,,Prieš“ ar ,,susilaikė“ nebuvo.

    Buvo pasiūlyta pasisakyti bendruomenės nariams. Kalbėjo svečias Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis. Jis gavo daug klausimų: dėl Survilų kaimo apšvietimo, dėl vandentiekio atvedimo į kapines, dėl apleistų pastatų pripažinimo bešeimininkiais. Meras prižadėjo išspręsti šiuos klausimus. Ina Pakarklienė klausė, kodėl uždaromas Butkiškės medicinos punktas. Meras sakė, kad toks rajono tarybos narių sprendimas.

    Nutarta ataskaitinius susirinkimus daryti kasmet pirmą vasario šeštadienį, o nario mokestį palikti tą patį (5 eurai) ir šiemet jį surinkti iki spalio 1 dienos (iki rugsėjo 1 d galima susimokėti parduotuvėje Inai ar Salomėjai). Stojamąjį mokestį palikti tą patį – 10 eurų. Visi tam pritarė vienbalsiai.

    Bendruomenės veiklos gairės ir perspektyvos. Liepos 10 dieną bendruomenė organizuoja gerosios patirties vizitą į Druskininkus. Kviečiame registruotis. Rugpjūčio 7 dieną rengsime tradicinę vasaros palydėtuvių šventę. Toliau leisime bendruomenės laikraštį, prižiūrėsime aplinką, tvarkysime paplūdimį, vystysime bendruomenės veiklą.

    Susirinkimo pabaigoje buvo pasveikinti bendruomenės nariai, šventę ir artimiausiu metu švęsiantys jubiliejinius gimtadienius.

    Po to bendruomenės pirmininkas papasakojo apie bendruomenės įgyvendinamą Saugaus eismo projektą. Jis papasakojo kaip reikia saugiai nešioti atšvaitus, pademonstravo kaip ir kur juos užsidėti.

    Pakalbėjo apie reikalavimus važiuojant dviračiu, paprastu ar elektriniu paspirtuku, keturačiais motociklais, apie eismo taisykles, taikomas šioms priemonėms. Kalbėta ir apie saugų važiavimą automobiliais, saugų greitį, saugos diržų naudojimą, kalbėjimą telefonu važiuojant, vaikiškų kėdučių naudojimą automobiliuose. Visiems susirinkimo dalyviams buvo padalinta saugaus eismo priemonių.

    Susirinkimo pabaigoje, užtvirtinant nuveiktus darbus, nuskambėjo  nuotaikingas Butkiškės ansambliokoncertas , kuriame grojo ir rajono meras.

Kontaktai

Butkiškės kaimas,
Ariogalos sen.,
LT-600271 Raseinių r.

El. paštas: lbielskis@gmail.com

Mob. tel. 8 600 21190

Kontaktai mobile

Butkiškės kaimas,
Ariogalos sen.,
LT-600271 Raseinių r.

El. paštas: lbielskis@gmail.com

Mob. tel. 8 600 21190