Visos teisės saugomos © 2022 - Butkiškės kaimo bendruomenė
Get started with blogging on howtostartblogging.com

        Gražų birželio 9 dienos vakarą Butkiškės kaimo bendruomenės tarybos nariai susirinko į posėdį. Šį kartą posėdžiavome gražioje aplinkoje prie Dubysos, mūsų paplūdimyje. Dalyvauja tarybos nariai: Linas Bielskis, Dainius Noreika, Ina Pakarklienė, Gintarė Klimienė, Arūnas Balčius. Kadangi ruošėmės ne tik posėdžiauti, bet ir tvarkyti aplinką, tai kvietėme ir savo antrąsias puses. Labai smagu, kad nepabijojo darbo ir atvyko Kazimieras, Birutė, Vygintas.

 

       Pirmiausiai apgrėbstėme aplinką, o vėliau aptarėme nuveiktus ir planuojamus nuveikti darbus. Pagrindinis numatomas darbas - birželio 26 dieną 12 val. vyksiantis  visuotinis bendruomenės narių susirinkimas. Aptarėme susirinkimo organizavimo darbus.

       Kalbėjome ir apie liepos 10 dieną pagal projektą organizuojamą kelionę į Druskininkus.

Aptarėme ir aplinkos tvarkymo darbus. Šiais metais patys turime prižiūrėti ir šienauti teritoriją prie bendruomenės namų (buvusios mokyklos). Čia daug padės kaimo seniūnaitis Dainius Noreika.

Mūsų paplūdimys įtrauktas į rajono paplūdimių sąrašą, todėl daugiau dėmesio prižiūrint jį sulauksime iš Ariogalos seniūnijos. Mūsų bendruomenės tarybos nariai apžiūrėję teritoriją, nusprendė, kad čia reikia atvežti smėlio, pakabinti tinklinio tinklą, pakeisti krepšinio lanką, reikia naujų šiukšlinių. Jau pastatytas tualetas. Ačiū Mečui Pakarkliui, kuris sufrezavo tinklinio aikštelę.

      Pakalbėjome apie birželio 21 dieną vyksiantį saugaus eismo mokymą, kurį praves Raseinių policijos komisariato pareigūnė.

      Posėdžio pabaigoje kukliomis dovanėlėmis buvo pasveikinti birželio – liepos mėnesiais gimę tarybos nariai.

       Visi turime savo darbų, todėl labai ačiū atvykusiems padirbti ir pasitarti.

Bendruomenės tarybos pirmininkas Linas Bielskis

Kontaktai

Butkiškės kaimas,
Ariogalos sen.,
LT-600271 Raseinių r.

El. paštas: lbielskis@gmail.com

Mob. tel. 8 600 21190

Kontaktai mobile

Butkiškės kaimas,
Ariogalos sen.,
LT-600271 Raseinių r.

El. paštas: lbielskis@gmail.com

Mob. tel. 8 600 21190