Visos teisės saugomos © 2022 - Butkiškės kaimo bendruomenė
Get started with blogging on howtostartblogging.com

vasaros palydetuviu svente 2020 001„Kaip nuo seno yra sakoma, kad gandrai išskrenda per šventą Baltramiejų, rugpjūčio 29 d., taip ir mūsų bendruomenė tradiciškai jau 19 kartą susirenka į šventę išlydėti vasaros“- kalbėjo šventės vedančioji Vilma. Šventę atidarė Butkiškės kaimo bendruomenės pirmininkas Linas Bielskis. Šventė vyko įgyvendinant projektą „Tradicinė vasaros palydėtuvių šventė Butkiškėje“.

Nors į šventę susirinko virš 150 žmonių, visiems buvo ką veikti. Verslininkų ir amatininkų palapinėje buvo galima įsigyti įvairių rankdarbių ir naminių produktų. Gretimai įsikūrė Lietuvos automobilių kelių direkcijos palapinės, kur buvo galima išbandyti vairuotojų reakcijos stendą ir atšvaitų reikalingumo stendą. Čia daug kalbėjome apie eismo saugumą, buvo dalijamos saugaus eismo priemonės. Veikė ir jaunimo kontaktų mugė. Klauniukė Renata piešė su mažaisiais plakatus, išpaišė ir pačius dalyvius, sprogdino balionus, ir šiaip linksmai žaidė.

vasaros palydetuviu svente 2020 002Mūsų kaimo bendruomenė turi gražią tradiciją savo narius pasveikinti jubiliejinių gimtadienių proga. Bendruomenės pirmininkas pasveikino jubiliatus: Leonorą Veličkienę ir Ireną Budžinskienę. Kasmet bendruomenėje ir seniūnijoje rengiamas gražiausiai tvarkomų sodybų, daugiabučių, namų teritorijų apžiūros. Į tvarkomų sodybų grožį sudedama ne tik daug fantazijos, širdies, bet ir rankų darbo. Bendruomenės pirmininkas Linas Bielskis apdovanojo šių metų gražiausios sodybos šeimininkus Iną ir Vygintą Pakarklius.

Sveikinome į pirmą klasę žengsiančias pirmokėles Melisą Raudžiūtę ir Estelą Kielytę, brandos atestatus šiais metais gavusius jaunuolius Guodą Banytę, Eriką Astrauskaitę, Nedą Grigalių ir Evaldą Gricių.

Geradariai gandrai išskrisdami dar spėjo apsilankyti Aištės Noreikaitės ir Vilmanto Alūzo šeimoje. Sveikinome juos sulaukus mažylės.

Šventėje veikė bendrų darbų foto paroda.

Visus labai nustebino atskridęs malūnsparnis. Jis mažiesiems šventės dalyviams pažėrė saldainių. Šis medikopteris – tai Žilvino Giedraičio dovana.

ZUM logotipasKasdieninis bendruomenės gyvenimas ir nei viena šventė neįvyksta be kieno nors pastangų, darbo kūrybiškumo ir žinoma materialinės paramos. Dėkojame šventės rėmėjams: Žemės ūkio ministerijai, Raseinių KC, Irenai ir Stasiui Jokubauskams, Virginijui Bielskiui ir MB „Baltijos odos“, Galinai ir Ramūnui Atkočiūnams, Žilvinui Giedraičiui ir visiems Butkiškės kaimo medžiotojams.

Gražių sveikinimo žodžių ir linkėjimų mums siuntė šventėje dalyvavę mūsų svečiai: LR seimo vicepirmininkas Arvydas Nekrošius su padėjėjais Skaidrute Žuvelaitiene ir Algimantu Mieliniu, LR seimo narė Vida Ačienė  su padėjėja Janina Jasiulienė, Raseinių savivaldybės meras Andrius Bautronis,  rajono tarybos narė, Didžiulių kaimo bendruomenės pirmininkė Diana Kaupaitienė, rajono tarybos narys, Raseinių kaimų bendruomenių sąjungos pirmininkas, Gėluvos bendruomenės pirmininkas Jonas Vazgys, Raseinių rajono tarybos narė, Gervinės kaimo bendruomenės pirmininkė Jūratė Garliauskienė, Biliūnų kaimo bendruomenės pirmininkė Vilma Račkauskienė, Milašaičių bendruomenės pirmininkas Romanas Daujotas, Gynėvės bendruomenės pirmininkė Laima Berštautienė, Grajauskų kaimo bendruomenės pirmininkas Vidas Lukošius, Butkiškės kaimo garbės pilietis Gintautas Mikolaitis, Raseinių rajono tarybos narys Vaidas Kuzmarskis, Kilupių kaimo seniūnaitis Aurimas Gelžinis, Raseinių ligoninės vyr. gydytojas Vidmantas Merkliopas ir kt.

vasaros palydetuviu svente 2020 012Šventės metu mums koncertavo Butkiškės saviveiklininkai vadovaujami Andriaus Bautronio. Nuostabiai gražų koncertą mums dovanojo žavios, nepakartojamos moterys, RRKC moterų vokalinis ansamblis ,,Gėluvos gaida“ ir vadovė Rita Andriuškevičienė o šventės pabaigoje savo gražiomis dainomis mus linksmino Antanas ir Giedrius.

Iš visos širdies dėkoju šventės vedėjams, rėmėjams, saviveiklininkams, Inai Pakarklienei, Violei Žiaukienei, Ievai Šilaitienei, Linai Šalvaitienei, Albinai Pranckevičienei, Vilmai Vitkuvienei, Gintarei Klimienei, Zitai ir Mečui Pakarkliams, Danguolei Noreikienei,  Birutei Bielskienei,  Dainiui Noreikai, Albinui Gudžiui, Ramūnui Noreikai, Albinui Butkui, Stanislovui Augustinavičiui ir visiems savo darbu prisidėjusiems prie šios šventės organizavimo ir pravedimo.

Bendruomenės pirmininkas Linas Bielskis

Kontaktai

Butkiškės kaimas,
Ariogalos sen.,
LT-600271 Raseinių r.

El. paštas: lbielskis@gmail.com

Mob. tel. 8 600 21190

Kontaktai mobile

Butkiškės kaimas,
Ariogalos sen.,
LT-600271 Raseinių r.

El. paštas: lbielskis@gmail.com

Mob. tel. 8 600 21190