Visos teisės saugomos © 2022 - Butkiškės kaimo bendruomenė
Get started with blogging on howtostartblogging.com

Birželio 10 d. Butkiškės filialo bibliotekoje vyko susitikimas su populiariausia lietuvių grožinės literatūros rašytoja, dažniausiai Lietuvos bibliotekose išduodamų knygų autore Irena Buivydaite.

Virš dvidešimt metų – tiek prabėgo laiko nuo tada, kai anglų kalbos dėstytoja išdrįso leidyklai pasiūlyti savo rankraštį.

Tai romantinių gyvenimiškų istorijų pasakotoja, parašiusi jau 13 knygų, kai kurios knygos sulaukė pakartotinų leidimų.

Rašytoja verčia užsienio autorių knygas, yra išvertusi keturiasdešimt penkias užsienio autorių tokių kaip mums gerai žinomų Mario Puzo, Sandros Brown, Santa Montefiore, Jodi Picoult knygų.

Pirmąjį savo romaną patikėjusi leidyklai „Alma littera“, su šia leidykla bendradarbiauja iki šiol.

Šiųmetėje knygų mugėje autorė pristatė tryliktąją savo knygą „Rožių dvaras“.

Ši naujoji „Rožių dvaras“ knyga sulaukė didelio populiarumo kaip ir kitos autorės knygos. Ji keliauja iš rankų į rankas, skaitytojų giriama. Gvildenamos temos aktualumas, jos paprastas pateikimas, suteikia žavesio visoms autorės kurtoms knygoms. Neištempti siužetai, ryškūs personažai, neperspaustas, lengvai suprantamas rašymo stilius verčia skaityti ir nesustoti.

Autorė susirinkusiems parodė savo rankraščius, kokias schemas, planus braižo, rašo prieš gimstant kūriniui.

Papasakojo apie jau pradėtą rašyti naująją, keturioliktąją knygą, palikdama intrigą, tik trumpai užsiminė jos siužetą. Atsakė į užduotus klausimus. Renginys neprailgo, pasisėdėjome prie arbatos puodelio, pabendravome.

Dėkoju rašytojai, kad ji sutiko atvykti pas mus, papasakoti savo kūrybos kelią, pristatyti naujausią knygą. RMMVB už suteiktą galimybę surengti susitikimą.

Nuoširdų „ačiū“ tariu gausiai susirinkusioms klausytojoms, kolegėms, viešnioms iš gretimo Jurbarko rajono Vozbutų kaimo.

Butkiškės filialo bibliotekininkė V. Augustinavičienė

 

004 005

Kontaktai

Butkiškės kaimas,
Ariogalos sen.,
LT-600271 Raseinių r.

El. paštas: lbielskis@gmail.com

Mob. tel. 8 600 21190

Kontaktai mobile

Butkiškės kaimas,
Ariogalos sen.,
LT-600271 Raseinių r.

El. paštas: lbielskis@gmail.com

Mob. tel. 8 600 21190