Visos teisės saugomos © 2022 - Butkiškės kaimo bendruomenė
Get started with blogging on howtostartblogging.com

Vaikai yra maži stebuklai, mūsų širdyse užimantys daugiausiai vietos. Jie verti ne tik suaugusių rūpesčio, bet ir pastangų augti meilės kupinoje aplinkoje.

Gegužės 31 dieną vaikučiai lydimi tėvelių, senelių susirinko švęsti Tarptautinės vaikų gynimo dienos, organizuojamos Butkiškės filialo bibliotekos.

Sveikinome vaikučius linkėdami jiems saulėtos vaikystės, gerų emocijų, ištikimų draugų ir pačių nuostabiausių tėvelių, o jų saugumu besirūpinantiems suaugusiems dėkojome už jų nenuilstamas pastangas ir vaikų šypsenas.

Parodytas vaikams spektakliukas „Kurmelio svajonė“, kuriam scenarijų parašė Lina Reifonienė. Mamos, močiutės su didžiausiu entuziazmu kūrė kaukes, darė dekoracijas, lankė repeticijas, vaidino.

Šventėje dalyvavo svečių: Ariogalos kaimiškos seniūnijos seniūnė Ligita Žebelienė, kuri šventėje dalyvavo su savo vaikučiais,  pasveikino susirinkusius, padovanojo daug vaisių ir sulčių. Sveikino Butkiškės bendruomenės pirmininkas L. Bielskis, įteikdamas vaikams saldžią dovaną. Pakviesti, užsuko į šventę ir stebėjo mūsų spektakliuką pro šalį keliaujantys Kauno rajono, Čekiškės moksleiviai- skautai.

Pasidžiaugėme, prieš porą savaičių „iškeliavusiu“ albumu, kuris buvo perduodamas iš rankų į rankas kaimo vaikams. Jie piešė savo pačia didžiausią svajonę. Įspūdingi, piešiniai, realios svajonės, tik reikia kantriai tikėti ir laukti!

Išdalinome  knygeles vaikams rašytas ir dovanotas Tėvo Stanislovo dukterėčios B. Tiknevičiūtės.

Pertraukoje tarp judriųjų žaidimų, vaikus vaišinome ledais.

Prasidėjus judriems žaidimams, visi kovojo dėl prizų, kurių „Laimės šulinyje“ buvo tikrai nemažai. Laimėjo rungtis sumaniausi, vikriausi, ištvermingiausi.

Pradėjus lyti , susirinkome į salę pasivaišinti gausiomis vaišėmis. Už nuostabiai skanų šokoladinį tortą ir už pagrindinį prizą padovanotą vaikams, labai nuoširdžiai dėkoju Linutei. Visoms prisidėjusiems prie šventės, tai: V. Svirnelienei, ir jos dukrytei- bitutei Militai, S. Jakštienei ir jos dukrytei Rugilei, I. Šilaitienei, L. Radvilienei, Z. Norkuvienei, D. Noreikienei, N. Barišauskui tariu nuoširdų „AČIŪ“.

Iki kitų susitikimų, laimingo vaikystės kelio!- linkėjome vaikams.

Butkiškės filialo bibliotekininkė V. Augustinavičienė

Kontaktai

Butkiškės kaimas,
Ariogalos sen.,
LT-600271 Raseinių r.

El. paštas: lbielskis@gmail.com

Mob. tel. 8 600 21190

Kontaktai mobile

Butkiškės kaimas,
Ariogalos sen.,
LT-600271 Raseinių r.

El. paštas: lbielskis@gmail.com

Mob. tel. 8 600 21190