Visos teisės saugomos © 2022 - Butkiškės kaimo bendruomenė
Get started with blogging on howtostartblogging.com

Balandžio 15- 16 dienos Butkiškės bibliotekoje buvo labai darbingos. O gal kaip tik įtemptu prieššventiniu laikotarpiu reikia tokių pasisėdėjimų, kai gali pasisemti idėjų, pasidalinti ką pats naujo sužinojai ar išmokai, atskleisti savo gebėjimus.

Popietė „Negailėk šilumos- dalinkis ja“, vyko velykinių margučių marginimas, jų dažymas natūraliomis medžiagomis, velykinių dekoracijų idėjos. Vienos parodė, kaip galima „dekupažo“ būdu numarginti kiaušinius, kitos, rišo žolelėmis, bandė marginti vašku. Moterys atsinešė jau numargintus ir nudažytus kiaušinius natūraliais dažais, papasakojo, kaip ir iš ko galima išgauti įvairius atspalvius. Geros idėjos tikrai pravers prieš Velykas.

 

Antroji popietė buvo skirta daugiau atsipalaidavimui. Tai tapyba ant vandens ebru technika. „VYTA“- meno ir terapijos centro specialistė, papasakojo ir parodė, kaip vyksta procesas, iš ko pagamintos visos priemonės.

Tikra meditacija! Nereikia jokių meninių sugebėjimų, didelės išmonės, kūrybiškumo, imi ir darai. Kiekviena rinkomės spalvas, vienos mėgstamas, kitos pagal tuo metu esamą nuotaiką. Ir visoms pavyko savitas, originalus kūrinys. Kas turėjo noro, pasidarė po du piešinius. Visoms labai patiko. Norėtųsi kartoti dar ir dar.

Manau, kad kažką panašaus, greitu laiku pakartosim.

Butkiškės filialo bibliotekininkė V. Augustinavičienė

Kontaktai

Butkiškės kaimas,
Ariogalos sen.,
LT-600271 Raseinių r.

El. paštas: lbielskis@gmail.com

Mob. tel. 8 600 21190

Kontaktai mobile

Butkiškės kaimas,
Ariogalos sen.,
LT-600271 Raseinių r.

El. paštas: lbielskis@gmail.com

Mob. tel. 8 600 21190