Visos teisės saugomos © 2022 - Butkiškės kaimo bendruomenė
Get started with blogging on howtostartblogging.com

Į Butkiškę mus pakvietė pavėlavęs Kaziukas, kitaip sakant, įvyko Kaziuko mugė. Mielu noru visi sutiko ir nenusivylė. Susirinko nemažas būrys vietinių ir atvykusiųjų prekeivių. Butkiškės kaimo bendruomenės pirmininkas Linas Bielskis ir kultūrinių renginių organizatorė Ina Pakarklienė pasveikino visus susirinkusius ir pakvietė į mugę. Kiekvienoje butkiškinėje Kaziuko mugėje ant šilko tapytais darbais stebina Lina. O jos mama Vera prigamino nuostabių popierinių gėlių. Butkiškė garsėja savo talentinga dailininke Jadvyga. Ji atsinešė realistiškai nutapytų Butkiškės kaimo vaizdų, kurie paviliojo ne vieną pirkėją.

Neįprastą būdą prekiauti sugalvojo Linas: už gražų žodį dovanojo vilnonių siūlų. Danguolė primezgė vaikiškų šlepečių, kurias pademonstravo anūkėlė Milita. Greitai ištirpo Gintarytės auginamų vištų kiaušinių krūva, Aušros lašinukai, Inos sviesto kubeliai, Adijanos sūrių kalneliai. Supratote, kad pirkėjų pakako ir jie pirko ne tik savų gaminius, bet ir atvykusiųjų. Raseiniškės Renaldos nuostabių skruzdėlynų vos nepritrūko. Ariogalos bendruomenę atstovavo Zita ir Janina su darbais iš nereikalingų medžiagų – laikraščių, plastikinių dėžučių, popieriaus, špagato, nenaudojamų rūbų, senų užuolaidų ir kt.  Zitos darbų įvairovė plati: gėlės, krepšeliai, dėžutės, atliktos dekupažo, pynimo technika. Ariogalos bendruomenė siūlė plastikiniams maišeliams alternatyvą medžiaginius maišelius, kurių prisiuvo Janina.

Pintų  krepšių gausybę pristatė ariogališkis  Saulius. Butkiškiečiai pasirūpino krepšelių kiaušiniams dėti per ateinančias šv. Velykas ir svogūnams laikyti. Gražiai, gėlėmis išpuoštų, dovanoti skirtų šokoladų pasiūlė pirkti Jolanta. Rita sumeistravo inkilų parskridusiems sparnuočiams. Butkiškės kaimo bendruomenės pirmininkas Linas Bielskis ir kultūrinių renginių organizatorė Ina Pakarklienė padėkojo prekeiviams,  apdovanojo suvenyrais, pavaišino tortu ir arbata. Visi iš mugės grįžo su pirkiniais ir gera nuotaika. Iki kito Kaziuko.

Janina Vaivadienė, Kaziuko mugės dalyvė

Kontaktai

Butkiškės kaimas,
Ariogalos sen.,
LT-600271 Raseinių r.

El. paštas: lbielskis@gmail.com

Mob. tel. 8 600 21190

Kontaktai mobile

Butkiškės kaimas,
Ariogalos sen.,
LT-600271 Raseinių r.

El. paštas: lbielskis@gmail.com

Mob. tel. 8 600 21190