Visos teisės saugomos © 2022 - Butkiškės kaimo bendruomenė
Get started with blogging on howtostartblogging.com

Paskutinį vasaros šeštadienį butkiškiečiai susirenka į šventę palydėti vasaros. Šiemet ši šventė buvo jau keturioliktoji. ,,Ir koks gražus tas Butkiškės kaimelis... – tokiais butkiškietės ūkininkės Irenos Jokubauskienės žodžiais šventę pradėjo vedantieji Guoda Pakarklytė ir Tadas Bielskis.

Paskutinį vasaros šeštadienį butkiškiečiai susirenka į šventę palydėti vasaros. Šiemet ši šventė buvo jau keturioliktoji. ,,Ir koks gražus tas Butkiškės kaimelis... – tokiais butkiškietės ūkininkės Irenos Jokubauskienės žodžiais šventę pradėjo vedantieji Guoda Pakarklytė ir Tadas Bielskis.

Į šventę atvyko svečiai: Raseinių rajono tarybos narys Romualdas Zubiela, tarybos narys, Gėluvos kaimo bendruomenės pirmininkas Jonas Vazgys, Ariogalos seniūnijos seniūnas Juozas Labanauskas su žmona Genovaite, jo pavaduotojas Kazimieras Klimas, seniūnijos specialistė Laura Liaskauskienė, Biliūnų kaimo bendruomenės pirmininkė Vilma Račkauskienė, Grajauskų kaimo bendruomenės pirmininkas Vidas Lukošius su žmona Diana, Milašaičių bendruomenės pirmininkas Romanas Daujotas, Gynėvės bendruomenės pirmininko pavaduotoja Laima Berštautienė ir kultūros darbuotoja Aldona Ročkienė, Lietuvos nepriklausomų rašytojų sąjungos pirmininkas Vladas Buragas su žmona Dalia, vicepirmininkas Vytautas Šiaudytis, poetai kraštiečiai Zenė Sadauskaitė, Juozas Mickevičius, Aleksandras Puidokas, poetė Zita Gaižauskaitė.

Už reikšmingus nuopelnus Butkiškės kraštui ir jo žmonėms penkeri metai iš eilės suteikiamas Butkiškės bendruomenės garbės piliečio vardas. Šiais metais Butkiškės kaimo bendruomenės nariai už nuolatinį savanorišką bendruomenės rėmimą, už laikraščio ,,Butkiškės balsas“ nemokomą dauginimą jau daugiau kaip 12 metų, už nuoširdų rūpinimąsi Butkiškės kaimu 2016 m. vasario 6 d. visuotino susirinkimo protokolu Nr. 1 Butkiškės bendruomenės garbės piliečio vardą suteikė Stasiui Pakarkliui. Jam buvo įteiktas pažymėjimas ir ženklelis.

Už nuolatinę, savanorišką bendruomenės renginių finansinę paramą vasario 6 d. butkiškiečiai visuotiniame susirinkime nominaciją „Metų rėmėjas“ skyrė Virginijui Bielskiui.

Už didelį ir aktyvų prisidėjimą prie bendruomenės veikos, gražias melodijas, dainas ir giesmes nominaciją „Metų rėmėjas“ buvo skirta ir Česlovui Radvilavičiui.

Žmogaus širdies gerumas sušildo visą pasaulį. Taip galima pasakyti apie žmogų, kuris visada padeda kitiems, yra pastovi mūsų renginių rėmėja, o dabar jau ir pirmosios savo poezijos knygelės autorė, ūkininkė Irena Jokubauskienė, kuriai vasario 6 dieną butkiškiečiai visuotiniame susirinkime skyrė ,,Kaimo šviesuolio nominaciją“.

Šventės metu sveikinome gražiausios sodybos šeimininkę Leonorą Veličkienę, būsimą pirmokėlį Eriką Preimoną, jaunimą, kuriems šiemet sukanka 18 metų, dar nepasveikintus bendruomenės narius jubiliejinių gimtadienių proga.

Šventės metu įgyvendinome saugaus eismo projektą: kalbėjome apie saugų elgesį kelyje, dalinome saugaus eismo priemones.

Šventėje poetai skaitė savo eiles, grojo ir dainavo mūsų saviveiklininkai.

Bendruomenės pirmininkas dėkojo visiems prisidėjusiems prie šventės surengimo ir finansiniams rėmėjams: Ariogalos seniūnijai, Ramunei ir Stasiui Pakarkliams, Irenai ir Stasiui Jokubauskams, Daivai ir Virginijui Bielskiams, Vilmai ir Antanui Elijošiams, Nerijui Radvilavičiui, Sigitui Naikui, Birutei ir Linui Bielskiams, Galinai ir Ramūnui Atkočiūnams, Inai ir Albinui Norkevičiams, Linai Vaivadaitei Šalvaitienei, Elenai ir Vytautui Bakučiams, Butkiškės kaimo medžiotojams, UAB ,,Agrata“, UAB ,,Vuleda“, UAB ,,Sandija“.

Vyko ir sportinės varžybos. Gintaras Atkačiūnas teisėjavo krepšinio varžyboms, Vaiva Svirnelienė - vaikų bėgimui su maišais, Vilma Augustinavičienė – bato metimui į puodą, Andrius Bautronis – pasagos metimui. Visi nugalėtojai buvo apdovanoti.

Butkiškės krašto medžiotojai visus vaišino žvėrienos koldūnais, kuriuos virė šauniosios šeimininkės Albina Pranckevičienė ir Jadvyga Pakarklienė. Joms padėjo medžiotojai Ramūnas Noreika ir Žilvinas Giedraitis. Prie koldūnų visi gavome skanios arbatos.

Graži buvo šventė. Vaikai nemokomai galėjo šokinėti ant batuto, kas norėjo galėjo pasišokti. Iki pat 19 valandos mums grojo ir dainavo grupė JRJ.

Gaila, kad mažai susirinko butkiškiečių – esant tokiam gražiam orui daug kas puolė dirbti derliaus nuėmimo darbus. Bet tie, kurie atėjo tikrai nesigailėjo.

Linas Bielskis bendruomenės pirmininkas

 

Kontaktai

Butkiškės kaimas,
Ariogalos sen.,
LT-600271 Raseinių r.

El. paštas: lbielskis@gmail.com

Mob. tel. 8 600 21190

Kontaktai mobile

Butkiškės kaimas,
Ariogalos sen.,
LT-600271 Raseinių r.

El. paštas: lbielskis@gmail.com

Mob. tel. 8 600 21190