Visos teisės saugomos © 2022 - Butkiškės kaimo bendruomenė
Get started with blogging on howtostartblogging.com

Lietuvos futbolo federacija įgyvendina futbolo vystymo programą „Užauginkime Ronaldo Lietuvai“. Programos metu iš viso bus dovanojama 10 standartinių matmenų aikščių, 100 aikštelių, 1000 futbolo vartų ir 10 000 įvairaus dydžio futbolo kamuolių. Paraišką dalyvauti projekte pateikė ir mūsų kaimo bendruomenė. Šiaip tokias paraiškas dažniausiai pildo futbolo klubai, mokyklos.

Lietuvos futbolo federacija įgyvendina futbolo vystymo programą „Užauginkime Ronaldo Lietuvai“. Programos metu iš viso bus dovanojama 10 standartinių matmenų aikščių, 100 aikštelių, 1000 futbolo vartų ir 10 000 įvairaus dydžio futbolo kamuolių. Paraišką dalyvauti projekte pateikė ir mūsų kaimo bendruomenė. Šiaip tokias paraiškas dažniausiai pildo futbolo klubai, mokyklos.

Mes buvome tikriausiai vienintelė kaimo bendruomenė. Mūsų pateikta paraiška svarstyta Lietuvos Futbolo Federacijos paramos fondo tarybos posėdyje ir mūsų bendruomenei skirta parama 1 komplektas (2 vnt) futbolo vartų. Vartai jau parvežti iš Kauno ir sumontuoti. Juos perdavėme jaunimui, kurie jais naudosis, prižiūrės ir saugos. Kartu padovanojome ir futbolo kamuolį. Dabar jaunimas turi tik nuspręsti, kur juos pastatyti ir dar smagiau žaisti futbolą.

Kontaktai

Butkiškės kaimas,
Ariogalos sen.,
LT-600271 Raseinių r.

El. paštas: lbielskis@gmail.com

Mob. tel. 8 600 21190

Kontaktai mobile

Butkiškės kaimas,
Ariogalos sen.,
LT-600271 Raseinių r.

El. paštas: lbielskis@gmail.com

Mob. tel. 8 600 21190