Visos teisės saugomos © 2022 - Butkiškės kaimo bendruomenė
Get started with blogging on howtostartblogging.com

<p">Tikriausiai visi esame girdėję apie puikų Butkiškės kaimo ansamblį, vadovaujamą Andriaus Bautronio. Jų atliekamos dainos ir melodijos glostė ne vieno širdį. Šiam ansambliui šiemet sukako penkeri metai ir ansambliečiai surengė puikų koncertą – paminėjimą. Kaip pasakojo ansamblio vadovas Andrius Bautronis, jis pradėjo dirbti 2014 metų balandžio 1 dieną, todėl pradžioje ne visi tai palaikė rimtu dalyku. Bet po truputį patikėjo ir prasidėjo repeticijos, darbas. Pirmasis koncertas buvo tradiciniame rajono renginyje ,,Po senolių pastoge“ Ariogaloje, po to Raseiniuose. Vėliau tų koncertų buvo daug – ne tik Butkiškėje, Raseinių rajone, bet ir Ukmergės, Jurbarko, Kauno rajonuose. Ypač padaugėjo išvykų, kai mūsų ansambliečiai pradėjo bendradarbiauti su Ariogalos literatų klubu, vadovaujamu mūsų kraštiečio poeto Antano Kišono.

 Per penkis metus keitėsi ansamblio sudėtis – vieni išeidavo, kiti ateidavo. Visiems buvusiems ir esamiems ansamblio dalyviams meno vadovas Andrius savo ir Raseinių kultūros centro vardu įteikė padėkas. O šiuo metu be vadovo ansamblyje groja ir dainuoja Česlovas Radvilavičius, Jolanta Butkuvienė, Lina Reifonienė, Lyda ir Rimas Jakštai, Aušra Balčiuvienė. Tai šie žmonės ir surengė mums puikų koncertą. Gražią dainą apie liną dainavo Antanina Bortnikaitė ir Jolanta Butkuvienė. Šventė išradingai vedė Vilma Augustinavičienė ir Vilma Vitkuvienė. Atvykę mūsų kaimo perlai – kraštiečiai poetai Juozas Mickevičius ir Antanas Kišonas su žmonomis sveikino ansamblį ir skaitė savo eiles. Eiles skaitė ir šauniosios mūsų kaimo poetės Irena Jokubauskienė ir Leonora Veličkienė. Ansambliečius sveikino Ariogalos miesto seniūnė Renata Aleksiejienė, Ariogalos seniūnijos seniūno pavaduotojas Kazimieras Klimas, Butkiškės kaimo bendruomenės vardu tarybos pirmininkas Linas Bielskis, kaimo seniūnaitis Dainius Noreika ir bendruomenės tarybos narys Arūnas Balčius.

Linkime ansambliui dar išsiplėsti, surengti daug gražių koncertų ir toliau visus džiuginti ir linksminti. Juk mūsų ansambliečių dainuojamos dainos pačios skambiausios, mūsų poetų eilės pačios gražiausios. Lauksime jūsų dainų ir posmų.

 

Kontaktai

Butkiškės kaimas,
Ariogalos sen.,
LT-600271 Raseinių r.

El. paštas: lbielskis@gmail.com

Mob. tel. 8 600 21190

Kontaktai mobile

Butkiškės kaimas,
Ariogalos sen.,
LT-600271 Raseinių r.

El. paštas: lbielskis@gmail.com

Mob. tel. 8 600 21190